Platba a doručení zboží

Způsoby platby

Platební karta
Zboží může být zaplaceno bezhotovostně platební kartou (VISA, MasterCard) při dokončení objednávky. Všechny transakce jsou šifrované a platba probíhá v zabezpečené platební bráně. K údajům platební karty tedy nemáme přístup a žádné informace nejsou uchovávány.
PayPal
Platba prostřednictvím platebního systému PayPal bezhotovostně platební kartou (VISA, MasterCard), popřípadě převodem z PayPal účtu zákazníka. Všechny transakce jsou šifrované a platba probíhá v zabezpečené platební bráně. K údajům platební karty tedy nemáme přístup a žádné informace nejsou uchovávány.
Dobírka
Platba u dopravce v momentě převzetí objednávky. Může být uhrazena v hotovosti, popřípadě bezhotovostně platební kartou. Platba na dobírku je možné pouze při doručení zboží na území České republiky.
EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Způsoby dopravy

Doručení zboží po České republice
 GLS - Business Small Parcel (99,- Kč)
Při objednávce nad 2000,- Kč zdarma.

 Zboží bude doručeno následující pracovní den po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to v den jeho podání. Svou zásilku může navíc sledovat v reálném čase na webových stránkách GLS. Služba Flex Delivery Services navíc zajišťuje až 3 pokusy o doručení zásilky a nabízí široký výběr možností doručení. 

Více informací o službě Business Small Pracel naleznete na stránkách GLS.

 Česká Pošta - Balík Na poštu (119,- Kč)

Zboží bude doručeno na zvolenou poštu následující pracovní den po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to v den jeho podání. Výhodou je, že adresát nemusí být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a to kdy se mu to nejlépe hodí.

 Více informací o službě Balík Na poštu naleznete na stránkách České Pošty.

Česká Pošta - Balík Do ruky (129,- Kč)

Zboží bude doručeno následující pracovní den po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to v den jeho podání. Na webu i v mobilní aplikaci navíc zákazník může změnit termín i způsob doručení. Pokud vás doručovatel nezastihneme na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík bude uložen na nejbližší ukládací poště.

Více informací o službě Balík Do ruky naleznete na stránkách České Pošty.
Doručení zboží Slovensko

 GLS - Euro Business Small Parcel (99Kč)

 Zboží bude doručeno v rozmezí 2-3 dny po podání zásilky. Adresát obdrží sms nebo email s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Svou zásilku může navíc sledovat v reálném čase na webových stránkách GLS. Služba Flex Delivery Services navíc zajišťuje až 3 pokusy o doručení zásilky a nabízí široký výběr možností doručení.

Více informací o službě Euro Business Small Pracel naleznete na stránkách GLS.

Hledat na maxco.cz